O  N A S


Zapraszamy do ekskluzywnego Hostelu 70s and Queen Apartments z prywatnymi pokojami oraz komfortowych apartamentów. U nas wypoczniesz wygodnie w komfortowych warunkach, w niskiej cenie.

Szukasz komfortowego noclegu? Miejsca w samym centrum Krakowa w przyjaznych warunkach, domowej atmosferze i zacisznym miejscu? Chcesz spędzić miło wolny czas? Zwiedzić Kraków oraz Kopalnię soli
w Wieliczce?  – Hostel 70s to jest to.

Jesteśmy zlokalizowani w samym Centrum Krakowa – Starego Miasta – tylko 7 minut pieszo od Wawelu
i około 11 minut piechotą od Rynku, ścisłe centrum, przy ulicy Miodowej 2/10

Hostel 70s i Apartamenty Queen zapewnią Ci to! Przedstawiamy Państwu ofertę noclegową w Krakowie Hostelu 70s w samym centrum, sercu Krakowa.

Hostel i Apartamenty Queen i King to idealna oferta dla rodzin z dziećmi. Mamy dla Was pokoje jedno, dwu, trzy, cztero oraz pięcioosobowe z prywatnymi łazienkami i aneksami kuchennymi oraz dla młodzieży pokoje prywatne z łazienkami w atrakcyjnej cenie.

Wszystkie pokoje są z prywatnymi łazienkami.

Jeżeli interesuje cię najwyższy standard i chcesz poczuć się jak w bajce mamy też w ofercie dla Ciebie nowo otwarty Apartament: Queen, King i Princess od 2 do 6 osób.

Hostel 70s oraz Apartamenty Queen to komfortowy hostel w Krakowie, zapewniamy domową atmosferę i organizujemy dla gości czas wolny. W cenę noclegu mają Państwo wliczone dostęp
do komputera i Internetu – darmowy internet WIFI w pokojach, kawę i herbatę bez ograniczeń, prasę oraz wyposażenie kuchenne. Na terenie Hostelu 70s dostępne jest darmowe łącze WiFi.

Czy chcesz zobaczyć najciekawsze miejsca w Krakowie ? Chcesz przeżyć niezapomniane chwile ?

Jeśli tak to mamy dla Ciebie specjalnie stworzoną propozycję 4 niezapomnianych wycieczek, które rezerwujesz bezpośrednio na recepcji! Bus odbiera Cię z Hostelu oraz odwozi z powrotem do Hostelu 70s. W cenę już masz wliczone wszystkie opłaty, wstępy oraz przewodnika (przewodnicy mówią w językach: angielski, niemiecki, włoski w zależności od wybranej wycieczki).

1. Wycieczka do kopalni soli w Wieliczce

2.Wycieczka do Auschwitz – Birkenau

3.Ojcowski Park Narodowy i Pieskowa Skała

4.Zakopane oraz Tatry

Recepcja czynna jest od godziny 8.00 do 24.00. Do dyspozycji gości jest także kuchnia oraz wyposażenie kuchenne.

Nasz hostel jest obiektem czynnym cały rok. Budynek położony jest w dzielnicy Kazimierz.