USŁUGI MASAŻU, SPA


Jeśli podczas pobytu chcesz się zrelaksować lub ulżyć sobie w bólu ciała nasz Hostel oferuje także kompleksowe usługi masażu. Naszym masażystą jest Wojciech Zborowski młody, ambitny specjalista w zakresie spa and wellnes. Sauny i masaże to jego pasja od wielu lat, którą rozwijał pod okiem najlepszych szkoleniowców z kilku największych miast Polski.

Masaż w ramach dostępności odbywa  się w pokoju gościa Hostelu. Masażysta pod ręką zaoszczędzi Twój czas i pieniądze związane z dojazdem. Pozwól sobie na odrobine relaksu! W naszej ofercie znajdują się takie masaże jak: masaż klasyczny, masaż bambusami, masaż gorącymi kamieniami, masaż stemplami ziołowymi, masaż miodem. O aktualne promocje spytaj na recepcji. Jeśli nie wiesz jaki masaż jest dla Ciebie odpowiedni skontaktuj się z Wojtkiem bezpośrednio pod numerem:+48 575297859.

Z pewnością razem spełnimy Twoje oczekiwania i pomożemy z każdym bolesnym problemem. Istnieje również możliwość masażu z dojazdem do klienta w innej lokalizacji.

CENNIK MASAŻY


Masaż klasyczny Masaż bambusami Masaż gorącymi kamieniami Masaż stemplami ziołowymi Masaż miodem
Godzina masażu: 150 zł,
półtorej godziny 200 zł
Godzina masażu 180 zł,
półtorej godziny 230 zł
Godzina masażu 200 zł,
półtorej godziny 260 zł
Godzina masażu 180 zł,
półtorej godziny 230 zł
 Pół godziny 130 zł

INFORMACJE O MASAŻACH


Masaż klasyczny:
Masaż – to zabieg manualny, w którego w trakcie tkanki ulegają sprężystemu odkształceniu. Aby przyniósł rezultaty, musi być przeprowadzony w odpowiednym tempie i z właściwą siłą.
Właściwości masażu klasycznego:
– uśmierzenie bólu
– zwiększenie miejscowego ukrwienia
– zwiększenie siły i sprawności mięśni
– rozluźnienie tkanki bliznowatej
– pobudzenie procesów przemiany materii
– odprężenie psychiczne

Masaż bambusami:
Masaż bambusem działa na organizm całościowo. Pozwala uzyskać stan pełnego odprężenia, regeneracji i rewitalizacji. Działając relaksująco, zmniejsza napięcie nerwowe, poprawia samopoczucie oraz łagodzi stany depresyjne – wpływając pozytywnie na psychikę.
Umożliwia zwiększenie elastyczności skóry, w efekcie czego przyczynia się do wymodelowania sylwetki.
Działanie masażu sprowadza się również do usprawnienia krążenia limfatycznego i żylnego oraz do zwiększenia elastyczności mięśni i ścięgien.
Masaż bambusem wyróżnia się szerokim zakresem zastosowania. Jest szczególnie zalecany w przypadku:
– nadmiernego stresu
– przemęczenia
– pogorszonego samopoczunia
– bólów głowy, pleców, mięśni
– pogarszającego się stanu skóry

Masaż gorącymi kamieniami:
Masaż leczniczy kamieniami opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. W naszym ciele znajdują się ośrodki energii, zwane czarkami. Dawni lekarze chińscy i hinduscy opracowali szczegółowe mapy punktów energetycznych. Masaż gorącymi kamieniami pozwala na lepszy przepływ energii przez zmęczony lub chory organizm. Specjalne kamienie do masażu pobudzają także krążenie krwi i limfy w organizmie.
Wpływ ciepła na organizm oraz działanie masażu:
– ułatwia oddychanie skórne,
– poprawia odżywianie skóry,
– przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych,
– poprawia jej elastyczność i jędrność, a co za tym idzie wygląd,
– pomaga zwalczać cellulit.
– zwiększa zdolność mięśni do pracy,
– poprawia napięcie i elastyczność mięśni,
– regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym.

Masaż stemplami ziołowymi:
Pantai Luar Massage jest indonezyjskim masażem owocowo-ziołowym, wykonywamy przy pomocy gorących stempli, wypełnioncyh mieszanką ziół, ryżu, przypraw i owoców. Dzieki ich właściwościom przywrócona zostaje harmonia organizmu – poprawia krążenie krwi i limfy, a także rozluźnia mięśnie Ponadto skóra, po zabiegu staje się głęboko nawilżona i natłuszczona, odzyskuje jędrność i zdrowy koloryt.
Masaż Pantai Luar Massage ma zbawienny wpływ na osoby zapracowane, zestresowane i zmęczone codziennymi obowiązkami, którym szczególnie potrzebna jest regeneracja sił witalnych.
Efekty jakie możesz spodziewać się po tym masażu:
– pobudzenie mikrokrążenia skóry
– dezynfekcja skóry, przez głębsze warstwy
– likwidacja napięcia mięśni
– złagodzenia bólu, aż po oddziaływanie globalne
– likwidacja stresu
– regeneracja organizmu i detoksykacja całego ciała

Masaż miodem:
Masaż miodem nazywany też masażem rosyjskim jest połączeniem masażu z dobroczynnymi właściwościami miodu. Jak każdy masaż ma on działanie rozluźniające, odprężające, pobudzające krążenie krwi i limfy. Dzięki użyciu miodu do zabiegu, masaż taki ma również szczególne właściwości rozgrzewające i detoksykujące.
Dobroczynne właściwości miodu są dobrze znane, zawiera on duże ilości mikroelementów takich jak potas, fosfor, magnez, żelazo oraz witamin np. A, B1, B12, C, kwas foliowy i biotynę. Dlatego masaż wykonywany miodem wydaje się być doskonałym połączeniem. Już za czasów Hipokratesa stosowano go w leczeniu ran i oparzeń, z tego wynika że miód posiada właściwości lecznicze i odżywcze. Wyrób ten używany był również przez Kleopatrę a przez wiele stuleci kobiety dla utrzymania młodości, pięknej skóry i włosów stosowały kosmetyki zawierające miód. Analizując przedstawione właściwości miodu można podać wiele wskazań do stosowania masażu rosyjskiego. Są to m.in. cellulit, nadwaga, nadpobudliwość, bóle mięśniowe, zła kondycja skóry, bezsenność, słaba odporność. Masaż ten warto stosować również w celach czysto relaksacyjnych